

50 754 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Bosch Endurance for HeavyMetal металл поршеньді жүзі, Carbide Technology S 955 CHM HM (Carbide Technology) компаниясынан жасалған. 3/8 [мм]/TPI тұрақты тіс қадамы бар. Жоғары сапалы болаттарды (4-12 мм) кесуге арналған. Ең ауыр жұмыстар үшін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2608653181 |
| Құбырдың/профильдің диаметрі | <100 мм |
| Тістерді орындау | тұрақты қадам |
| Жайма материалы | HM (Carbide Technology) |
| Жалпы ұзындығы | 150 мм |
| Қаңылтыр металдың қалыңдығы | 4-12 мм |
| Тістердің қадамы | 3 / 8 [мм]/ТПИ |
| Кенептің ені x қалыңдығы (мм) | 25 x 1,25 |