


29 928 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Газдалған бетонға арналған Bosch Endurance for AeratedConcrete S 2041 HM поршеньді төсемі HM (Carbide Technology) компаниясынан жасалған. 12,7/2 [мм]/TPI қадамымен бөлінген, тегістелген тістері бар. Газдалған бетонды (< 350 мм), қызыл кірпішті (< 350 мм), талшықты цементті және шыны талшықты/эпоксидті материалдарды (< 150 мм) кесуге арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2608650975 |
| Тістерді орындау | сұйылтылған, тегістелген |
| Жайма материалы | HM (Carbide Technology) |
| Жалпы ұзындығы | 400 мм |
| Өңделетін материалдың қалыңдығы | <350 мм |
| Тістердің қадамы | 12,7 / 2 [мм]/ТПИ |
| Кенептің ені x қалыңдығы (мм) | 29 х 1,25 мм |