


25 214 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Газдалған бетонға арналған Bosch Endurance for AeratedConcrete S 1141 HM поршеньді төсемі HM (Carbide Technology) компаниясынан жасалған. Оның 8,5/3 [мм]/TPI қадамымен бөлінген, тегістелген тістері бар. Газдалған бетонды (< 175 мм), қызыл кірпішті (< 175 мм), талшықты цементті және шыны талшықты/эпоксидті материалдарды (< 150 мм) кесуге арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2608650971 |
| Тістерді орындау | сұйылтылған, тегістелген |
| Жайма материалы | HM (Carbide Technology) |
| Жалпы ұзындығы | 225 мм |
| Өңделетін материалдың қалыңдығы | <175 мм |
| Тістердің қадамы | 8,5 / 3 [мм]/ТПИ |
| Кенептің ені x қалыңдығы (мм) | 29 х 1,25 мм |