


12 969 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Bosch Heavy for Metal S 1120 CF металлға арналған поршеньді төсем BIM-ден (биметалл) жасалған. Қадамы бар патенттелген "2x2 Tooth Geometry" тіс пішіні бар 2,5+3,2 / 8+10 [мм]/ТПИ. Қалың қаңылтыр металды (4-12 мм), профильдер мен құбырларды (Ø <175 мм) кесуге арналған. Қуатты және өрескел рез. Металл конструкцияларын бөлшектеу, құтқару жұмыстары және т.б. үшін өте қолайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2608656255 |
| Құбырдың/профильдің диаметрі | <175 мм |
| Тістерді орындау | 2x2 Tooth Geometry |
| Жайма материалы | BIM |
| Жалпы ұзындығы | 225 мм |
| Қаңылтыр металдың қалыңдығы | 4-12 мм |
| Тістердің қадамы | 2,5+3,2 / 8+10 [мм]/ТПИ |
| Кенептің ені x қалыңдығы (мм) | 22 x 1,6 |