
Bosch Optiline Wood аралау дискісі ағаштың барлық түрлерін сапалы және дәл кесуге арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2608640728 |
| Қону тесігінің диаметрі | 30 мм |
| Тістердің саны | 40 дана |
| Макс. айналым жиілігі | 6 000 мин. -1 |
| Сыртқы диаметрі | 250 мм |
| Жайманың қалыңдығы | 2,2 мм |
| Тістің пішіні | ATB |
| Кесу ені | 3,2 мм |