


7 724 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Bosch Endurance for Vehicle Rescue S 1157 CHM металл поршеньді жүзі HM (Carbide Technology) компаниясынан жасалған. Тұрақты тіс қадамы 3/8 [мм]/TPI бар. Автокөліктерді кесуге және құтқару жұмыстарына арналған. Әрбір тістің дәнекерленуіне байланысты жоғары сенімділік.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2608653132 |
| Тістерді орындау | тұрақты қадам |
| Жайма материалы | HM (Carbide Technology) |
| Жалпы ұзындығы | 225 мм |
| Өңделетін материалдың қалыңдығы | <175 мм |
| Тістердің қадамы | 3 / 8 [мм]/ТПИ |
| Кенептің ені x қалыңдығы (мм) | 20 х 1,75 мм |