


10 387 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Кірпішке арналған поршеньді төсем Bosch Endurance for Brick S 1543 HM HM (Carbide Technology) компаниясынан жасалған. 12,7/2 [мм]/TPI қадамы бар тістері бар. Кірпішті (< 150 мм) газдалған бетонды (< 150 мм) және талшықты цементті (< 150 мм) кесуге арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2608650354 |
| Тістерді орындау | тұрақты қадам |
| Жайма материалы | HM (Carbide Technology) |
| Жалпы ұзындығы | 240 мм |
| Өңделетін материалдың қалыңдығы | <150 мм |
| Тістердің қадамы | 12,7 / 2 [мм]/ТПИ |
| Кенептің ені x қалыңдығы (мм) | 23 х 1,5 мм |