10 540 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Bosch Heavy for Metal S 1025 BF металлға арналған поршеньді төсем BIM-ден (биметалл) жасалған. 1,8/14 [мм]/TPI қадамдарымен бөлінген, фрезерленген тістері бар. Табақ металды (2-8 мм), профильдерді және құбырларды (10-150 мм) кесуге арналған. Жеңіл және жіңішке рез.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2608656264 |
| Құбырдың/профильдің диаметрі | <150 мм |
| Тістерді орындау | ажыратылған, фрезерленген |
| Жайма материалы | BIM |
| Жалпы ұзындығы | 200 мм |
| Қаңылтыр металдың қалыңдығы | 2-8 мм |
| Тістердің қадамы | 1,8 / 14 [мм]/ТПИ |
| Кенептің ені x қалыңдығы (мм) | 19 x 1,25 |