
Bosch Construct Wood аралау дискісі құрылыс ағашын тез және оңай кесуге арналған. Негізі кең тістің арнайы пішіні ағашты бетон қалдықтарымен және шегелермен кесуге мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2608640636 |
| Қону тесігінің диаметрі | 30 мм |
| Тістердің саны | 16 дана |
| Макс. айналым жиілігі | 6 500 мин. -1 |
| Сыртқы диаметрі | 235 мм |
| Жайманың қалыңдығы | 1,8 мм |
| Тістің пішіні | FWF |
| Кесу ені | 2,8 мм |