
Bosch Speedline Wood ECO аралау дискісі әртүрлі ағаш дайындамаларын жылдам және өрескел кесуге арналған. Бойлық және көлденең кесу үшін жарамды. Тістердің арнайы пішіні, бұрыштық кесу кезінде дірілдің төмен деңгейін және дәлдікті қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2608640800 |
| Қону тесігінің диаметрі | 30 мм |
| Тістердің саны | 12 дана |
| Макс. айналым жиілігі | 8 000 мин. -1 |
| Сыртқы диаметрі | 190 мм |
| Жайманың қалыңдығы | 1,8 мм |
| Тістің пішіні | FZ/WZ |
| Кесу ені | 2,6 мм |