


8 283 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Bosch Heavy for Metal S 926 BEF металлға арналған поршеньді төсем BIM-ден (биметалл) жасалған. Қадамы бар патенттелген "2x2 Tooth Geometry" тіс пішіні бар 1,4+1,8 / 14+18 [мм]/ТПИ. Орташа және қалың қаңылтыр металды (3-8 мм), профильдер мен құбырларды (Ø <100 мм) кесуге арналған. Бұрыштан дәл, жылдам, таза кесулер. Ең ауыр жұмыстар үшін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2608657394 |
| Құбырдың/профильдің диаметрі | <100 мм |
| Тістерді орындау | 2x2 Tooth Geometry |
| Жайма материалы | BIM |
| Жалпы ұзындығы | 150 мм |
| Қаңылтыр металдың қалыңдығы | 3-8 мм |
| Тістердің қадамы | 1,4+1,8 / 14+18 [мм]/ТПИ |
| Кенептің ені x қалыңдығы (мм) | 25 x 1,1 |