
Bosch Optiline Wood аралау дискісі ағаштың барлық түрлерін сапалы және дәл кесуге арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2608640612 |
| Қону тесігінің диаметрі | 20/16 мм |
| Тістердің саны | 24 дана |
| Макс. айналым жиілігі | 8 000 мин. -1 |
| Сыртқы диаметрі | 190 мм |
| Жайманың қалыңдығы | 1,6 мм |
| Тістің пішіні | ATB |
| Кесу ені | 2,6 мм |