
Bosch HSS үшбұрышты сапты сатылы бұрғы түсті металдар, қаңылтыр болат, тот баспайтын болат, пластмасса және т.б. сияқты барлық дерлік жұқа материалдарға жарамды.
Саңылауларды дәл бұрғылауға, бар саңылауларды бұрғылауға, әртүрлі диаметрлерді бір бұрғымен бұрғылауға арналған.
Алдын ала бұрғылауды қажет етпейді, бастырмасыз таза бұрғылау.
Арнайы бұрандалы ойық, төмен діріл деңгейін, жоғары қызмет ету мерзімін және алға жылжу жылдамдығын қамтамасыз етеді.
Екі спиральмен сатының диаметрін таңбалау.
Жоғары сапалы жоғары жылдамдықты болаттан жасалған, бұл бұрғылау қызметінің жақсы сызықтарына кепілдік береді.
Ойылған тесіктер Ø 6-8,5-10,5-14,5-18,5-23,5-30,5-38,5 мм; М10х1,5-М12х1,5-М16х1,5-М20х1,5-М25х1,5-М32х1,5-М40х1,5
Тесіктер арқылы Ø 6-10,5-12,5-16,5-20,5-25,5-28-32,5-35,5-40,5 мм; М10х1,5-М12х1,5-М16х1,5-М20х1,5-М25х1,5-М32х1,5-М40х1,5
Үш қырлы шанақ бұрғылау патронында бұрғының сырғып кетуіне жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2608587427 |
| Басқыштың биіктігі | 6/4 мм |
| Диаметрі | M10-M40 |
| Біліктің диаметрі | 10 мм |
| Бұрандалы тесіктердің диаметрлері | 6-8,5-10,5-14,5-18,5-23,5-30,5-38,5 мм; M10x1,5-M12x1,5-M16x1,5-M20x1,5-M25x1,5-M32x1,5-M40x1,5 |
| Тесіктердің диаметрлері арқылы | 6-8,5-10,5-14,5-18,5-23,5-30,5-38,5 мм; M10x1,5-M12x1,5-M16x1,5-M20x1,5-M25x1,5-M32x1,5-M40x1,5 |
| Сатылар саны | 16 |
| Орындалу материалы | HSS |
| Жалпы ұзындығы | 125,5 мм |
| Құйрық | үш қырлы |