
Bosch HSS алтыбұрышты сапты сатылы бұрғы түсті металдар, қаңылтыр болат, тот баспайтын болат, пластмасса және т.б. сияқты барлық дерлік жұқа материалдарға жарамды.
Саңылауларды дәл бұрғылауға, бар саңылауларды бұрғылауға, әртүрлі диаметрлерді бір бұрғымен бұрғылауға арналған.
Алдын ала бұрғылауды қажет етпейді, бастырмасыз таза бұрғылау.
Арнайы бұрандалы ойық, төмен діріл деңгейін, жоғары қызмет ету мерзімін және алға жылжу жылдамдығын қамтамасыз етеді.
Екі спиральмен сатының диаметрін таңбалау.
Жоғары сапалы жоғары жылдамдықты болаттан жасалған, бұл бұрғылау қызметінің жақсы сызықтарына кепілдік береді.
9 саты Ø 4-6-8-10-12-14-16-18-20 мм
1/4" алтыбұрышты танг бұрғылармен, сымсыз бұрауыштармен бұрғылауды қолдануға және жабдықты жылдам ауыстыруға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2608597524 |
| Басқыштың биіктігі | 4 мм |
| Диаметрі | 4-20 мм |
| Диаметрлер | 4-6-8-10-12-14-16-18-20 мм |
| Сатылар саны | 9 |
| Орындалу материалы | HSS |
| Жалпы ұзындығы | 70,5 мм |
| Құйрық | алтыбұрыш 1/4" |