25 638 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Bosch HSS-AlTiN үшбұрышты сапты сатылы бұрғы түсті металдар, қаңылтыр болат, тот баспайтын болат, пластмасса және т.б. сияқты барлық дерлік жұқа материалдарға жарамды.
Саңылауларды дәл бұрғылауға, бар саңылауларды бұрғылауға, әртүрлі диаметрлерді бір бұрғымен бұрғылауға арналған.
Алдын ала бұрғылауды қажет етпейді, бастырмасыз таза бұрғылау.
Арнайы бұрандалы ойық, төмен діріл деңгейін, жоғары қызмет ету мерзімін және алға жылжу жылдамдығын қамтамасыз етеді.
Екі спиральмен сатының диаметрін таңбалау.
Титан алюминий нитридінен жасалған жабыны бар жоғары сапалы жоғары жылдамдықты болаттан жасалған, соның арқасында HSS бұрғыларымен салыстырғанда қызмет ету мерзімі 50%-ға артады.
Салқындатуды қажет етпейді.
5 саты Ø 4-6-8-10-12 мм
Үш қырлы шанақ бұрғылау патронында бұрғының сырғып кетуіне жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2608588064 |
| Басқыштың биіктігі | 4 мм |
| Диаметрі | 4-12 мм |
| Біліктің диаметрі | 6 мм |
| Диаметрлер | 4-6-8-10-12 мм |
| Сатылар саны | 5 |
| Орындалу материалы | HSS-AlTiN |
| Жалпы ұзындығы | 50 мм |
| Құйрық | үш қырлы |