
Бұрғы SDS-plus STAYER 2930-160-10_z02, бетон, гранит, кірпіш, тас және қатты әктастағы тесіктерді бұрғылауға арналған. Жоғары ресурс. Карбидті ВК8 пластинасы қашау пішінінде және бұрышы 130-дан жоғары болса, борактың ортасына орналасуын жеңілдетеді. Күшейтілген өзегі бар S4 спиралі бордың сынуына төзімділік пен шламды жылдам шығару арасындағы оңтайлы қатынасты қамтамасыз етеді.
Азу тістердің саны: екі жақты
Бұрғы корпусының материалы: болат 40Х
Ұштықтың материалы: ВК8
Спираль түрі: Күшейтілген өзегі бар S4
Шанақтың түрі: SDS-plus
Диаметрі, мм: 10
Жұмыс ұзындығы, мм: 110
Жалпы ұзындығы, мм: 160
ЖИНАҚТАУ:| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Өндіруші ел | Германия |
| Диаметрі | 10 мм |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 110 мм |
| Жиынтықтағы саны | 1 д. (дана) |
| Жинақ | Жоқ |
| қызметі | Бетон/кірпіш/тас |
| Жалпы ұзындығы | 160 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Бур |
| сағақтың түрі | SDS-plus |
| Қайрау бұрышы | 130 град. |