

730 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Бұрғы ЗУБР 29621-5.1, беріктігі 900 Н/мм^2 дейінгі легирленген және көміртекті болаттарды, түсті металдарды, сұр шойынды және пластмассаларды өңдеуге арналған. Ресурсы жоғары сапалы бұрғы. МЕМСТ 10902-77 бойынша бұрандалы прокат әдісімен жасалған және "В" дәлдік класына сәйкес келеді. 118 градустық қайрау бұрышы легирленген және көміртекті болаттарды өңдеуге мүмкіндік береді.
Дәлдік сыныбы: В
Өңдеу материалы: металл
Түрі: спиральді
Қайрау бұрышы, градустары: 118
Біліктің түрі: цилиндрлік
Бұрғы материалы: жоғары жылдамдықты болат
Бұрғы диаметрі, мм: 5.1
Жұмыс ұзындығы, мм: 52
Ұзындығы, мм: 86
Қаптамадағы саны, дана: 1
ЖИНАҚТАУ:| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Диаметрі | 5.1 мм |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 52 мм |
| Жиынтықтағы саны | 1 д. (дана) |
| Жинақ | Жоқ |
| қызметі | Металл бойынша |
| Жалпы ұзындығы | 86 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Бұрғылау |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Қайрау бұрышы | 118 град. |