


600 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Бұрғы ЗУБР 29625-3.3, беріктігі 900 Н/мм^2 дейінгі легирленген және көміртекті болаттарды, түсті металдарды, сұр шойынды және пластмассаларды өңдеуге арналған. Ресурсы мол сапалы және дәлме-дәл бұрғы. Бұрғы МЕМСТ 10902-77 бойынша профильді тегістеу әдісімен жасалған және "А1" бұрғылау дәлдігі класына сәйкес келеді. Крест тәрізді қайрау бұрғылауды алдын ала кернеусіз бастауға мүмкіндік береді. 135°-қа тең шыңдағы қайрау бұрышы жұмыс өнімділігін арттырады.
Дәлдік сыныбы: А
Өңдеу материалы: металл
Түрі: спиральді
Қайрау бұрышы, градустары: 135
Біліктің түрі: цилиндрлік
Бұрғы материалы: Р6М5 жоғары жылдамдықты болат
Бұрғы диаметрі, мм: 3.3
Жұмыс ұзындығы, мм: 36
Ұзындығы, мм: 65
Қаптамадағы саны, дана: 1
ЖИНАҚТАУ:| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Диаметрі | 3.3 мм |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 36 мм |
| Жиынтықтағы саны | 1 д. (дана) |
| Жинақ | Жоқ |
| қызметі | Металл бойынша |
| Жалпы ұзындығы | 65 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Бұрғылау |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Қайрау бұрышы | 135 град. |