


7 580 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Бұрғы ЗУБР 29626-13, беріктігі 1000 Н/мм^2 дейінгі легирленген және көміртекті болаттарды, тот баспайтын және ыстыққа төзімді болаттарды, түсті металдарды, сұр шойынды және пластмассаларды өңдеуге арналған. Максималды қызмет ету мерзімі бар жоғары сапалы, дәл және өнімді бұрғылау ұшы. Бұрғы МЕМСТ 10902-77 бойынша профильді тегістеу әдісімен жасалған және "А1" бұрғылау дәлдігі класына сәйкес келеді. Крест тәрізді қайрау бұрғылауды алдын ала кернеусіз бастауға мүмкіндік береді. 135°-қа тең шыңдағы қайрау бұрышы жұмыс өнімділігін арттырады.
Дәлдік сыныбы: А
Өңдеу материалы: металл
Түрі: спиральді
Қайрау бұрышы, градустары: 135
Біліктің түрі: цилиндрлік
Бұрғы материалы: Р6М5К5 жоғары жылдамдықты болат
Бұрғы диаметрі, мм: 13
Жұмыс ұзындығы, мм: 101
Ұзындығы, мм: 151
Қаптамадағы саны, дана: 1
ЖИНАҚТАУ:| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Диаметрі | 13 мм |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 101 мм |
| Жиынтықтағы саны | 1 д. (дана) |
| Жинақ | Жоқ |
| қызметі | Металл бойынша |
| Жалпы ұзындығы | 151 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Бұрғылау |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Қайрау бұрышы | 135 град. |