
2 620 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

СИПАТТАМАСЫ
Бұрғы SDS-plus URAGAN 29311-260-25, бетон, гранит, кірпіш, тас және қатты әктастағы тесіктерді бұрғылауға арналған. Қатты қорытпадан жасалған ВК8 қашау түріндегі динамикалық бұрғы ұшы материалға жылдам енуді қамтамасыз етеді және шламды спиральға тез ағызады. Күшейтілген өзегі бар S4 спиралі бордың сынуына төзімділік пен шламды жылдам шығару арасындағы оңтайлы қатынасты қамтамасыз етеді.
Ұштықтың геометриясы: қашау пішінінде
Азу тістердің саны: екі жақты
Бұрғы корпусының материалы: болат 40Х
Ұштықтың материалы: ВК8
Спираль түрі: Күшейтілген өзегі бар S4
Шанақтың түрі: SDS-plus
Диаметрі, мм: 25
Жұмыс ұзындығы, мм: 210
Жалпы ұзындығы, мм: 260
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Uragan |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Диаметрі | 25 мм |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 210 мм |
| Жинақ | Жоқ |
| қызметі | Бетон/кірпіш/тас |
| Жалпы ұзындығы | 260 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Бур |
| сағақтың түрі | SDS-plus |