
Артықшылықтары

Сипаттамасы
Діріл плитасы бетонды, асфальтты және сусымалы материалдарды нығыздауға, сондай-ақ тығыздалған беттерді қалыптастыруға арналған. Ықшам құрылым аралас топырақты ең тар жерлерде, тіпті өте тар траншеяларда нығыздауға мүмкіндік береді. Дірілге төзімді бағыттаушы тұтқа үздіксіз жұмыс уақытының санын көбейтуге және оператор үшін шаршауды азайтуға мүмкіндік береді. Төрт тактілі "ЗУБР" қозғалтқышы пайдаланудың барлық мерзіміне ең аз сервистік қызмет көрсету кезінде ақаусыз пайдалануды қамтамасыз етеді.

Қолдану
Бетон, асфальт, сусымалы материалдарды тығыздау үшін, сондай-ақ тығыздалған беттерді қалыптастыру үшін.
"ЗУБР" компаниясының электр құралдары мен газ жабдықтарына 5 жылға ұзартылған кепілдік беріледі. Сапа қызметі әрбір кезеңде өндіріс процесін бақылайды.
Техникалық ақпарат
| Артикул | ВПБ-15 Г |
|---|---|
| Ортадан тепкіш күш, кН | 15 |
| Қуаты (а.к.) | 6.5 |
| Қуаты (Вт) | 4800 |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Қозғалтқыштың тактілігі | 4 тактілі |
| Қозғалтқыш | БИЗОН PX180 |
| Қозғалтқыштың көлемі, см3 | 196 |
| Жанармай багының сыйымдылығы, л | 3.6 |
| Жанармай | АИ92 |
| Отын шығыны, л/сағ | 1.7 |
| Суға арналған бак | Жоқ |
| Діріл жиілігі, Гц | 94 |
| Өнімділік, м2/сағ | 576 |
| Тығыздау тереңдігі, мм | 300 |
| Дірілге қарсы тұтқа | бар |
| Қозғалтқышты тасымалдауға және қорғауға арналған жақтау | бар |
| Қозғалуға арналған дөңгелектер | бар |
| Суару функциясы | Жоқ |
| Реверсі | Жоқ |
| Плитаның өлшемдері, мм | 535х420 |
| Өлшемдері, см | 73x43x61 |
| Бұйымның салмағы, кг | 82 |
| Қаптамадағы салмағы, кг | 90 |
| Жинақтау | |
| Діріл плитасы | 1 |
| Тұтқа | 1 |
| Шырақ кілті | 1 |
| Дөңгелектері бар жақтау | 1 |
| Қамыт | 2 |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | 1 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 60 ай |
| Тығыздау тереңдігі | 300 мм |
| Жұмыс бетінің ұзындығы | 535 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Орталықтан тепкіш күш | 15 кН |
| Жұмыс бетінің ені | 420 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 82 кг |
| Биіктігі | 610 мм |
| Ұзындығы | 730 мм |
| Ені | 430 мм |
| Қозғалтқыштың сипаттамалары | |
| Жанармай багының сыйымдылығы | 3.6 л |
| Қозғалтқыш маркасы | ЗУБР PX180 |
| Қозғалтқыш қуаты | 6.5 а.к. (ат күші) |
| Қозғалтқыш көлемі | 196 куб. см |
| Жанармай шығыны | 1.7 л/сағ |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Төрт тактылы |
| Қозғалтқыш түрі | Бензин |