
STEHER BS-45-40 шынжырлы арасы ағаштан жасалған дайындамаларды кесуге арналған.
Дірілге қарсы жүйе пайдаланушының ағзасына әсерін азайтады.
Қосымша тұтқа құралды басқаруды жеңілдетеді.
Операторды кездейсоқ әрекеттерден қорғау үшін тізбек тежегіші небәрі 0,12 секундта іске қосылады.
Техникалық сипаттамалар
| Салмағы, кг | 6,7 |
| Аралар сыныбы | жартылай кәсіби |
| Май багының көлемі, л | 0,26 |
| Шу деңгейі, дБ(А) | 98 |
| Ойықтың ені, мм | 1,5 |
| Қуаты(а.к.) | 2,4 |
| Өлшемдері, мм | 435*260*310 |
| Мах тізбектің айналу жылдамдығы, айн/мин | 11000 |
| Шинаның ұзындығы, см | 40 |
| Қозғалтқыштың көлемі, см3 | 45 |
| Жанармай багының сыйымдылығы, л | 0,55 |
| Тізбек қадамы, дюйм | 0,325 |
| Сілтемелер саны | 66 |
| Қуаты (кВТ) | 1,8 |
| Бос жүріс айналымдары, айн/мин | 11000 |
| Шинаның ұзындығы (дюйм) | 16 |
Тауар бірлігі: Дана
Салмағы, кг: 6,60
Ұзындығы, мм: 475
Ені, мм: 290
Биіктігі, мм: 260
Артықшылықтары
|
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 6.7 кг |
| Шинаның ұзындығы | 400 мм |
| Айналымдар саны | 11000 айн/мин |
| Май багының көлемі | 260 мл |
| Тамақтану | Бензин қозғалтқышы |
| Жағдайы | Жаңа |
| Тізбек қадамы | 0.325" |
| Іштен жанатын қозғалтқыштың сипаттамалары | |
| Жанармай багының сыйымдылығы | 550 мл |
| Қозғалтқыш қуаты | 2.4 а.к. (ат күші) |
| Қозғалтқыш көлемі | 45 куб. см |
| Қосымша функциялары | |
| Дірілді сөндіру жүйесі | Иә |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Қағаз қорап |