111 070 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Артықшылықтары

Сипаттамасы
Әртүрлі топырақтар мен мұздарды бұрғылауға арналған қарапайым және сенімді моторлы бұрғы. Ол құрылыс және шаруашылық жұмыстарында белсенді қолданылады және ұңғыманы тиімді және қысқа мерзімде жасауға мүмкіндік береді. Қуатты 2 тактілі қозғалтқышпен және оңай іске қосу жүйесімен жабдықталған. Шнекті жедел ауыстыру мотобұрғыны әртүрлі тапсырмаларды шешуге оңай бейімдеуге мүмкіндік береді. Жұмысқа ыңғайлы берік дәнекерленген жақтау жұмыс кезінде қозғалтқыштың қосымша қауіпсіздігін қамтамасыз етеді.

Қолдану
Жұмсақ, қатты және қатқан топырақтарды бұрғылауға, сондай-ақ бағаналарды, қоршауларды, қоршауларды монтаждау кезінде мұзды бұрғылауға және топырақты бұрғылауға байланысты басқа мақсаттарға арналған

"ЗУБР" компаниясының электр құралдары мен газ жабдықтарына 5 жылға ұзартылған кепілдік беріледі. Сапа қызметі әрбір кезеңде өндіріс процесін бақылайды.
Техникалық ақпарат
| Артикул | МБ1-200 Н |
|---|---|
| Қуаты, кВТ | 1.8 |
| Қозғалтқыштың көлемі, см3 | 52 |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді, 2 тактілі |
| Айналымның максималды жиілігі, айн/мин | 8800 |
| Қосылу диаметрі, мм | 20 |
| Жанармай багының сыйымдылығы, мл | 1000 |
| Макс. бұрғы диаметрі, мм | 200 |
| Шнек жиынтықта | бар |
| Дірілге қарсы жүйе | бар |
| Праймер | бар |
| Реверстің болуы | Жоқ |
| Бұйымның салмағы, кг | 9.5 |
| Қаптамадағы салмағы, кг | 11 |
| Өлшемдері, см | 43x39x37 |
| Жинақтау | |
| Мотобұрғы | 1 |
| Бұранда | 1 |
| Шырақ кілті | 1 |
| Имбусты кілт | 2 |
| Сомынды кілт | 1 |
| Бұрауыш | 1 |
| Шұңқыр | 1 |
| Жанармай сүзгісі | 1 |
| Араластыруға арналған ыдыс | 1 |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | 1 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 9.5 кг |
| Кепілдік мерзімі | 60 ай |
| Жанармай багының сыйымдылығы | 1000 мл |
| Айналымдардың максималды саны | 8800 айн/мин |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі | 200 мм |
| Қозғалтқыш көлемі | 52 куб. см |
| Қуат тұтыну | 1800 Вт |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары | |
| Праймер | Иә |
| реверс | Жоқ |