
Артықшылықтары
Сипаттамасы
Жазғы коттеджде әртүрлі ағаш түрлерінің тақталарын, арқалықтарын, діңдерін аралауға арналған тамаша нұсқа. Электрліктен айырмашылығы, бензинді ара қуаттырақ қозғалтқышпен жабдықталған, электр тогының соғуына қарсы қауіпсіз және кез келген ауа-райында және кез келген жерде жұмыс істей алады. Оңай іске қосу, тізбекті автоматты майлау және дірілге қарсы тиімді қорғаныс функциялары араны өңдеуді жеңілдетеді және пайдалануды ыңғайлы етеді. Қауіпсіздік қалқаны аударылғанда немесе тұтқадағы құлыптау кілті босатылған кезде іске қосылатын қос тізбекті тежегіш, сондай-ақ кіріктірілген шынжыр ұстағыш пен металл қоршау араны пайдалануды қауіпсіз етеді. Қуаттылықтың үлкен тығыздығы, қолданылатын материалдардың жоғары сапасы және өндірістің жоғарылауы, ресурстардың ұлғаюын қамтамасыз ете отырып, БИЗОННЫҢ бензинді арасын сіздің ең жақсы көмекшіңізге айналдырады
Қолдану
Ағаштың әртүрлі түрлерінің тақтайларын, бөренелерін, оқпандарын аралау үшін (іштен жанатын қозғалтқыштан кескіш құралдың жетегі бар). Бұйым үй-жайлардан тыс жерлерде ғана пайдалануға арналған
"ЗУБР" компаниясының электр құралдары мен газ жабдықтарына 5 жылға ұзартылған кепілдік беріледі. Сапа қызметі әрбір кезеңде өндіріс процесін бақылайды.
Техникалық ақпарат
| Артикул | ПБЦ-М49-45 |
|---|---|
| Қуаты, кВТ | 2.1 |
| Бағыттаушы шинаның ұзындығы, см | 45 |
| Қозғалтқыштың көлемі, см3 | 49 |
| Айналымның максималды жиілігі, айн/мин | 11000 |
| Жанармай багының сыйымдылығы, мл | 550 |
| Тізбекті майлауға арналған май багының сыйымдылығы, мл | 260 |
| Тізбек қадамы, дюйм | 0.325 |
| Буындар саны | 72 |
| Шынжыр тежегішінің іске қосылу уақыты, сек | 0.12 |
| Бұйымның салмағы, кг | 5.8 |
| Қаптамадағы салмағы, кг | 6.7 |
| Өлшемдері, см | 43.5х26x31 |
| Жинақтау | |
| Ара | 1 |
| Шина | 1 |
| Аралау тізбегі | 1 |
| Шинаның қаптамасы | 1 |
| Кілт әмбебап | 1 |
| Имбусты кілт | 2 |
| Тісті тірек | 1 |
| Араластыруға арналған ыдыс | 1 |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | 1 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 5.8 кг |
| Кепілдік мерзімі | 60 ай |
| Шинаның ұзындығы | 450 мм |
| Айналымдар саны | 11000 айн/мин |
| Май багының көлемі | 260 мл |
| Тамақтану | Бензин қозғалтқышы |
| Жағдайы | Жаңа |
| Тізбек қадамы | 0.325" |
| Қосымша функциялары | |
| Тізбек тежегішінің іске қосылу уақыты | 0.12 сек |
| Тізбек тежегіші | Иә |
| Іштен жанатын қозғалтқыштың сипаттамалары | |
| Жанармай багының сыйымдылығы | 550 мл |
| Қозғалтқыш көлемі | 49 куб. см |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Қағаз қорап |