

3 280 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибин |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 27089-H6_z01 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.29 кг |
| Биіктігі | 6 см |
| Ұзындығы | 18 см |
| Жиынтықтағы саны, дана | 8 |
| Материал | болат С45 |
| Қамту | мырыш |
| Өлшемі max, мм | 19 |
| Өлшемі min, мм | 6 |
| Ені | 2 қараңыз |