

3 410 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1160-50_z01 |
| Бәтеңке | Жоқ |
| Қаптамадағы салмақ | 0.21 кг |
| Биіктігі | 27 см |
| Ұзындығы | 34 см |
| Қалпақ | Иә |
| Сырлаушының костюмі | Иә |
| Халықаралық өлшем | L (50-52) |
| Өлшем (") | 50-52 |
| Бойы (см) | 170-175 |
| Жарық қайтарғыш жолақ | Жоқ |
| Түрі | Әмбебап |
| Мата | Спанбонд |
| Ені | 3 қараңыз |