
1 600 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 0319-24_z01 |
| Бюгель, мм | 6 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.22 кг |
| Биіктігі | 24 см |
| Түктің биіктігі, мм | 18 |
| Диаметрі, мм | 40 |
| Ұзындығы | 31 қараңыз |
| Ұзындығы, мм | 240 |
| Ені | 6 см |