

1 310 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 27087-15_z01 |
| Салмағы (кг) | 0.11 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.11 кг |
| Биіктігі | 5 см |
| Ұзындығы | 19 см |
| Ұзындығы, мм | 189 |
| Материал | Cr-V болат |
| Қамту | Хромдалған |
| Өлшемі max, мм | 15 |
| Өлшемі min, мм | 15 |
| Стандарт | МЕМСТ2838 |
| Ысырма | Жоқ |
| Ені | 1 қараңыз |