21 690 ₸
Көтерме бағаны көрсету
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 29670-3-20-H3_z01 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.25 кг |
| Биіктігі | 10 см |
| Саңылаулар ауқымы | 3-20 |
| Ұзындығы | 14 қараңыз |
| Дәлдік сыныбы | Ал |
| Заттардың саны, дана | 3 |
| Айқыш тәрізді ойық | Иә |
| Материал | Жоғары жылдамдықты болат Р6М5 |
| Дайындау әдісі | Тегістелген профиль |
| Қамту | Құрғақ майлау |
| Түрі | сатылы |
| Шанақтың түрі | алтыбұрышты шанақ HEX 1/4" |
| Қайрау бұрышы, град. | 135 |
| Ені | 4 қараңыз |