

730 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

STAYER 27081-08_z01 құрама кілті, алтыбұрышты бекіткіштермен жұмыс істеу үшін қолданылады.
Салмағы, кг: 0.039
Ұзындығы, мм: 119
Материал: Cr-V болат
Қаптамасы: хромдалған
Өлшемі max, мм: 8
Өлшемі min, мм: 8
Стандарт: DIN 3113
Ысырма: жоқ
Жинақтау:| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Өндіруші ел | Германия |
| Max өлшемі | 8 мм |
| Min өлшемі | 8 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.039 кг |
| Ұзындығы | 119 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кілт түрі | аралас гайкалы |