

690 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

STAYER 27081-07_z01 құрама кілті, алтыбұрышты бекіткіштермен жұмыс істеу үшін қолданылады.
Салмағы, кг: 0.029
Ұзындығы, мм: 109
Материал: Cr-V болат
Қаптамасы: хромдалған
Өлшемі max, мм: 7
Өлшемі min, мм: 7
Стандарт: DIN 3113
Ысырма: жоқ
Жабдық: Гайка кілті - 1 дана. Қаптамадағы габариттері мен салмағы:| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Өндіруші ел | Германия |
| Max өлшемі | 7 мм |
| Min өлшемі | 7 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.029 кг |
| Ұзындығы | 109 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кілт түрі | аралас гайкалы |