

640 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

STAYER 27081-06_z01 құрама кілті, алтыбұрышты бекіткіштермен жұмыс істеу үшін қолданылады.
Салмағы, кг: 0.027
Ұзындығы, мм: 100
Материал: Cr-V болат
Қаптамасы: хромдалған
Өлшемі max, мм: 6
Өлшемі min, мм: 6
Стандарт: DIN 3113
Ысырма: жоқ
Жабдық: Гайка кілті - 1 дана. Қаптамадағы габариттері мен салмағы:| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Өндіруші ел | Германия |
| Max өлшемі | 6 мм |
| Min өлшемі | 6 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.027 кг |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кілт түрі | аралас гайкалы |