
4 600 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 33342_z01 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.29 кг |
| Биіктігі | 12 см |
| Диаметрі, мм | 20-90 |
| Ұзындығы | 12 см |
| Түрі | Балерина |
| Ені | 12 см |