


2 250 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 29845-03_z01 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.02 кг |
| Биіктігі | 5 см |
| Диаметрі, мм | 3 |
| Ұзындығы | 14 қараңыз |
| Ұзындығы, мм | 65 |
| Кескіш материалы | ШҚ6Х |
| Жұмыс ұзындығы, мм | 65 |
| Түрі | найза тәріздес |
| Кескіштің түрі | 4 кескіш |
| Шанақтың түрі | Алты қырлы 1/4" ойығы бар |
| Ені | 0 қараңыз |