

4 310 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бұрғының Max диаметрі, мм | 8 |
| Min диаметрі, мм | 2 |
| Артикул | 29621-H6 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.11 кг |
| Биіктігі | 5 см |
| Ұзындығы | 16 см |
| Дәлдік сыныбы | Жылы |
| Заттардың саны, дана | 6 |
| Айқыш тәрізді ойық | Жоқ |
| Материал | Жоғары жылдамдықты болат |
| Дайындау әдісі | Бұрандалы илек |
| Қамту | Құрғақ майлау |
| Қаттылық, HRC | 63-66 |
| Түрі | Илектелген У-тәрізді |
| Шанақтың түрі | Цилиндрлік иін |
| Қайрау бұрышы | 118 |
| Ені | 1 қараңыз |