
17 360 ₸
Көтерме бағаны көрсету
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бұрғының Max диаметрі, мм | 10 |
| Min диаметрі, мм | 1 |
| Артикул | 29621-H19 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.65 кг |
| Биіктігі | 10 см |
| Ұзындығы | 15 см |
| Дәлдік сыныбы | Жылы |
| Заттардың саны, дана | 19 |
| Айқыш тәрізді ойық | Жоқ |
| Материал | Жоғары жылдамдықты болат |
| Дайындау әдісі | Бұрандалы илек |
| Қамту | Құрғақ майлау |
| Қаттылық, HRC | 63-66 |
| Түрі | Илектелген У-тәрізді |
| Шанақтың түрі | Цилиндрлік иін |
| Қайрау бұрышы | 118 |
| Ені | 3 қараңыз |