

12 070 ₸
Көтерме бағаны көрсету
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 27081-H12_z01 |
| Қаптамадағы салмақ | 1.18 кг |
| Биіктігі | 8 см |
| Ұзындығы | 28 см |
| Жиынтықтағы саны, дана | 18 |
| Материал | CrV болат |
| Қамту | Хромдалған |
| Өлшемі max, мм | 32 |
| Өлшемі min, мм | 6 |
| Ені | 3 қараңыз |