
3 070 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 25658-H6_z01 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.19 кг |
| Ілу мүмкіндігі | Иә |
| Биіктігі | 10 см |
| Ұзындығы | 19 см |
| Жиынтықтағы саны, дана | 6 |
| Бұрауыш-битұстағыш жетегі | Жоқ |
| Жетек қайтымды бұрауыш | Жоқ |
| Жетек ысырмасы | Жоқ |
| Қосылатын шаршы, дюйм | 1/4" |
| Тасымалдауға арналған тұтқа | Жоқ |
| Шанақ бит, дюйм | 1/4" |
| Ені | 2 қараңыз |
| іс | Жоқ |