
16 605 ₸
Минималды тапсырыс — 3 д.
Барлық көтерме бағаны көрсету
үстел үсті, тек жылыту
Тұтынылатын қуат (жылыту), Вт: 580
Қыздыру жылдамдығы, литр/сағ: 5
Ыстық судың температурасы, °С: 90-95
Өлшемдері (қаптамасыз)(ШхВхГ), мм: 310х420х310
Өлшемдері (қаптамада)(ШхВхГ), мм: 320х430х320
Салмағы (қаптамасыз/қаптамада), кг: 2,7/3,4
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Алмаком |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату опциясы | Үстел үсті |
| Бөтелкелерді жүктеу | жоғарғы жүктеу |
| Жұмыс режимдері | Жылыту |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Түрі | кулер |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Суды максималды қыздыру температурасы | 95 град. |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 420 мм |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 310 мм |
| Салмақ | 27 кг |