37 502 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Ерекшеліктері мен артықшылықтары: Қуаты - 1,2 кВТ/1,6 а.к.
ЗУБР шынжырлы арасы - қарапайым және сенімді қозғалтқышы, дірілге қарсы тиімді жүйесі және тұтқалардың ойластырылған пішіні бар заманауи құрал. Бақша учаскесіне күтім жасау бойынша тамаша шешім. Құралды жұмыс күйінде, сондай-ақ өндірушінің кепілдігімен қамтамасыз ету үшін біздің интернет-дүкен (zubr36) оны қатаң түрде мақсатына сай пайдалануды ұсынады.
Жинақтау:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 5 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары | |
| Тізбек тежегішінің іске қосылу уақыты | 0.12 сек |
| Іштен жанатын қозғалтқыштың сипаттамалары | |
| Жанармай багының сыйымдылығы | 310 мл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ПБЦ-М370 35П |
| Қаптамадағы салмақ | 6 |
| Өлшемдері | 41х26,5х32/8 см |
| Бағыттаушы рельсінің ұзындығы | 350 мм |
| Тізбекті майлауға арналған май багының сыйымдылығы | 210 мл |
| Буындар саны | 53 |
| Максималды айналу жиілігі | 11500 айн/мин |
| Қозғалтқыштың көлемі | 37 см3 |
| Тізбек қадамы | 3/8 дюйм |