



15 617 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Ерекшеліктері мен артықшылықтары: сатылар саны 2
СИБИН баспалдақтары – жоғары сапалы материалдармен үйлескен сенімді конструкция пайдаланудың қарапайымдылығы мен ыңғайлылығын қамтамасыз етеді. Құралды жұмыс күйінде, сондай-ақ өндірушінің кепілдігімен қамтамасыз ету үшін біздің интернет-дүкен (zubr36) оны қатаң түрде мақсатына сай пайдалануды ұсынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибин |
| Максималды жүктеме | 150 кг |
| Материал | Болат |
| Жағдайы | Жаңа |
| Баспалдақтың ені | 0.43 м |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Артикул | 38807-02_z01 |
| Жоғарғы сатының биіктігі | 46 см |
| Максималды биіктік | 82 см |
| Сатылар саны | 2 |