36 190 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Ерекшеліктері мен артықшылықтары: Сатылар саны - 7
Mirax баспалдақтары - бутудағы және өндірістегі сенімділік, сапа және ұзақ мерзімділік. Құралды жұмыс күйінде, сондай-ақ өндірушінің кепілдігімен қамтамасыз ету үшін біздің интернет-дүкен (zubr36) оны қатаң түрде мақсатына сай пайдалануды ұсынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Баспалдақтың ені | 0.5 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 38800-07 |
| Жоғарғы сатының биіктігі | 141,5 см |
| Баспалдақтың максималды биіктігі | 222 см |
| Профиль өлшемі | 40х20х0,7 / 30х20х0,7 мм |
| Сатылардың қалыңдығы | 0,7 мм |
| Сатылар саны | 7 дана |
| Баспалдақтардың ені | 69 мм |