



690 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Ерекшеліктері мен артықшылықтары: Пайдалы диаметрі: Таспаның қалыңдығы 47 - 52 мм: 1.2 мм Таспаның ені: 20 мм
Құбыр қысқыштары ауыр жүктемелерге төтеп бере алады және әртүрлі мақсаттағы құбырларды кез келген негізге сенімді бекітуді қамтамасыз етеді. Құбыр метрикалық бұрандалардың көмегімен құбыр қысқышының ішіне мықтап бекітіледі. Жоғары сапалы резеңкеден жасалған тығыздағыш шуды тамаша оқшаулауды қамтамасыз етеді. Құралды жұмыс күйінде, сондай-ақ өндірушінің кепілдігімен қамтамасыз ету үшін біздің интернет-дүкен (zubr36) оны қатаң түрде мақсатына сай пайдалануды ұсынады.
Жинақтау:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| гайка мөлшері | М8 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 37866-47-52 |
| Дюбельдің диаметрі | 10 мм |
| Дюбельдің ұзындығы | 50 мм |
| Шпильканың ұзындығы | 80 мм |
| Максималды ұсынылатын жүктеме | 1.60 кН |
| Материал | Мырышталған болат |
| Дюбель материалы | Полипропилен |
| Тығыздағыш материалы | резеңке EPDM |
| Пайдалы жүктеме | 1.18 кН |
| Пайдалы диаметр | 47 - 52 мм |
| Таспаның қалыңдығы | 1.2 мм |
| Таспаның ені | 20 мм |