4 220 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Ерекшеліктері мен артықшылықтары: диаметрі: 115 мм
ТЕРМИТ-3 ММ-ге арналған аралау дискі - бұл құралды жұмыс күйінде ұстауға арналған көп функциялы қауіпсіз құрал, сонымен қатар өндірушінің кепілдігімен қамтамасыз етілген, біздің интернет-дүкен (zubr36) оны қатаң түрде мақсатына сай пайдалануды ұсынады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36857-115 |
| Сыртқы диаметрі | 115 мм |
| Тістердің саны | 3 дана |
| Корпус материалы | Жоғары көміртекті болат |
| Кесетін элементтердің материалы | ВК8 |
| Қону диаметрі | 22,2 мм |
| Корпустың қалыңдығы | 2,2 мм |
| Керф ені | 3,8 мм |