



2 161 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Ерекшеліктері мен артықшылықтары: - Дискінің сыртқы диаметрі: 140 мм; - Қону диаметрі: 20 мм; - Карбидті тістердің саны: 36
Фанераны, ағаш ұстасы тақталарын және қалқандарды, паркет тақталарын, престелген ламинатталған ағашты, МДФ, ламинатталған ДСП, аралас материалдарды дәл, жоғары сапалы кесу үшін тамаша. Құралды жұмыс күйінде, сондай-ақ өндірушінің кепілдігімен қамтамасыз ету үшін біздің интернет-дүкен (zubr36) оны қатаң түрде мақсатына сай пайдалануды ұсынады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 3682-140-20-36 |
| Дискінің сыртқы диаметрі | 140 мм |
| Карбидті тістердің саны | 36 дана |
| Диск корпусының материалы | болат 50 |
| Қатты қорытпа материалы | Қатты қорытпа ВК 8 |
| Қону диаметрі | 20 мм |
| Тісті дәнекерлеу | автоматты |
| Тістерді қайрау түрі | АТВ |
| Корпустың қалыңдығы | 1,4 мм |
| Шабуыл бұрышы | 14 ° С |
| Тістің үстіңгі жазықтығының еңкею бұрышы | 12 ° С |
| Керф ені | 2,2 мм |