7 100 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Ерекшеліктері мен артықшылықтары: - Дискінің диаметрі: 180 мм; - Қону: 22,2 мм.
БИЗОННЫҢ алмазды кескіш қалақтарының сапасының өте жоғары деңгейі өндірістің барлық процестерін: кіріс шикізатының сапасынан бастап дайын өнімге дейін кешенді бақылау жүйесімен кепілдендірілген. Алмаз қалақтарының корпустары айтарлықтай механикалық кернеуге және жоғары температураға төтеп бере алатын берік легирленген болаттан жасалған. Құралды жұмыс күйінде, сондай-ақ өндірушінің кепілдігімен қамтамасыз ету үшін біздің интернет-дүкен (zubr36) оны қатаң түрде мақсатына сай пайдалануды ұсынады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қалыңдығы | 2.6 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36661-180 |
| Алмаз қабатының биіктігі | 10 мм |
| Дискінің диаметрі | 180 мм |
| Айналудың максималды жылдамдығы | 8500 айн/мин |
| Қону | 22,2 мм |
| Дайындау технологиясы | Ыстық күйдіру |
| Кесу жиегінің түрі | Сегменттелген |
| Кесу түрі | Құрғақ және дымқыл кесу |