

1 770 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Ерекшеліктері мен артықшылықтары: - Дискінің диаметрі: 150 мм; - Қону: 22,2 мм.
БИЗОННЫҢ алмазды кескіш қалақтарының сапасының өте жоғары деңгейі өндірістің барлық процестерін: кіріс шикізатының сапасынан бастап дайын өнімге дейін кешенді бақылау жүйесімен кепілдендірілген. Алмаз қалақтарының корпустары айтарлықтай механикалық кернеуге және жоғары температураға төтеп бере алатын берік легирленген болаттан жасалған. Құралды жұмыс күйінде, сондай-ақ өндірушінің кепілдігімен қамтамасыз ету үшін біздің интернет-дүкен (zubr36) оны қатаң түрде мақсатына сай пайдалануды ұсынады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қалыңдығы | 2 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36654-150_z02 |
| Алмаз қабатының биіктігі | 7 мм |
| Дискінің диаметрі | 150 мм |
| Айналудың максималды жылдамдығы | 10200 айн/мин |
| Қону | 22,2 мм |
| Кесу жиегінің түрі | Тұтас |
| Кесу түрі | Ылғалды кесу |