

2 250 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Ерекшеліктері мен артықшылықтары: - Диаметрі: 4 мм; - Кескіштің түрі: 4-кескіш .
Плитка мен шыныға арналған бұрғылар БИЗОН - жоғары сапалы сенімді және дәлелденген құрал. Құралды жұмыс күйінде, сондай-ақ өндірушінің кепілдігімен қамтамасыз ету үшін біздің интернет-дүкен (zubr36) оны қатаң түрде мақсатына сай пайдалануды ұсынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Диаметрі | 4 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 29845-04_z01 |
| Бұрғы ұзындығы | 70 мм |
| Кескіш материалы | ШҚ6Х |
| Кескіштің түрі | 4 кескіш |
| Құйрық | Алты қырлы 1/4" ойығы бар |