


218 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Ерекшеліктері мен артықшылықтары: диаметрі : 1 мм
Құралды жұмыс күйінде ұстауға арналған үлкен ресурсы бар, сондай-ақ өндірушінің кепілдігімен қамтамасыз етілген жоғары сапалы және дәл бұрғылауды біздің интернет-дүкен (zubr36) қатаң түрде мақсатына сай пайдалануды ұсынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Диаметрі | 1 мм |
| Жалпы ұзындығы | 34 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 29625-1 |
| Дәлдік сыныбы | Ал |
| Айқыш тәрізді ойық | Иә |
| Материал | Жоғары жылдамдықты болат Р6М5 |
| Жұмыс ұзындығы | 12 мм |
| Спираль түрі | Тегістелген У-тәрізді |
| Шанақтың түрі | Цилиндрлік иін |
| Қайрау бұрышы | 135 ° |