
2 620 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Ерекшеліктері мен артықшылықтары: - Қашаудың максималды диаметрі: 30 мм; - Бұрғылаудың максималды тереңдігі: 14 м
STAYER құралы бұл уақытпен тексерілген сапа мен сенімділік! Құралды жұмыс күйінде ұстау үшін электр құралының патронындағы биметалдық тәждерді бекіту үшін, сондай-ақ өндірушінің кепілдігімен қамтамасыз етілген, біздің интернет-дүкен (zubr36) оны қатаң түрде мақсатына сай пайдалануды ұсынады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 29551 |
| Тәждің максимальды диаметрі | 30 мм |
| Бұрғылаудың максималды тереңдігі | 14 мм |
| Корпус материалы | Көміртекті болат |
| Бұрғы материалы | Жоғары жылдамдықты болат |
| Штифттердің болуы | Жоқ |
| Біріктіруші бұранда | 1/2" |
| Құйрық | SDS+ |